Temsilcilikler    Demiryolu    Talleres Alegria
Talleres Alegria
Talleres Alegria firması demiryolu sektöründe faaliyet gösteren bir İspanyol firmasıdır. Uzmanlık alanları  demiryolu ve metro makasları, katener ve değişik demiryolu bakım-onarım araçları üretimidir.

ISO 9001:2000 belgesine sahip olan Talleres Alegria sektördeki tecrübelerinin ışığında müşteri isteklerine uygun olarak demiryolu parkuru malzemeleri, makas sistemleri ve komponentlerini tasarlayarak geliştirmektedir. En son teknolojinin kullanıldığı tesislerinde her türlü ahşap veya beton travers üzerinde komple makas yolları, demiryolu makası ve göbekleri, genleşme sistemleri, S geçiş yolları, ray bağlantı malzemeleri konularında müşterilerine tasarım geliştirme, proje, imalat ve satış sonrası hizmet sunmaktadır.

Talleres Alegria, demiryolu kataner hattının bakım ve muayenesinde kullanılan hidrolik platformlu araçların imalatı, bakım ve onarımı konusunda da hizmet vermektedir. Müşteri isteklerine uygun olarak üretilen bu araçlar dizel motorlu veya müşteriye özel, ergonomik kabinli, vinç ve kule sistemi içerecek şekillerde imal edilebilmektedir.

Halen bu araçlardan 1 adet TCDD İzmir Bölgesinde; 1 adet Bilecik'te (Ankara-İstanbul Hızlı Tren Projesi kapsamında yüklenici firma OHL/Alarko tarafından TCDD'ye verilen); 1 adet Ankara'da (2014) ve 2 adet de Ankara-İstanbul hattında (2014) (Hızlı ve Konvansiyonel) çalışmaktadır.
Web: www.talegria.com/
   
Yalco Dış Ticaret ve Mümessillik Ltd. Şti.     Başkent OSB, RTE Bul. 20, Malıköy 06909, Sincan, Ankara, Türkiye    +90 312 447 32 96    +90 312 447 32 99    yalco@yalco.com.tr
Web Tasarım: AdaNET