Temsilcilikler    Liman    BROMMA
BROMMA

1990 yılından beri Türkiye mümessilliğini  yürüttüğümüz Bromma firması,  SSG, RTG ve MHC konteyner vinçleri için spreader üretimi yapan, dünyada % 65 pazar payına, Türkiye’deki  Konteyner Terminallerinde ise % 90  pazar payına sahip, İsveç kökenli bir firmadır.

Yıllık yaklaşık 1500 olan spreader üretimimiz, tüm rakiplerimizin yıllık toplam spreader üretiminden daha fazladır. Türkiye Limanlarında 500'ün üzerinde Bromma spreaderi, 1987’den beri başarı ile hizmet vermektedir.

Kolay bakım ve onarımı,  yüksek çelik kalitesi, hem sağlam, hem de hafif bir yapısı olan spreaderlerimiz, uzun ve kaliteli hizmet vermenin yanı sıra, darbelere karşı korunmuş, sağlam bir yapıya sahiptir.

Dünyada spreader konusunda ilklere de imza atan Bromma, TTDS (2x20’ Konteyner arasındaki Boşluğu Algılama Sistemi), HIS (Yükseklik Kontrol Sistemi), INRS (Darbe ve Sesi Azaltma Sistemi), SCS2, 3 ve 4 (Spreader Haberleşme Sistemi), ALP-S (Otomatik Spreader Pozisyonlama Sistemi), LSS (Konteyner Ağırlık Algılama Sistemi), Twinlift, Tandem Lift gibi birçok yeniliklere imza atmıştır.

Yetişmiş servis kadromuz ve geniş yedek parça stoğumuz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

   
Web: www.bromma.com
   
Yalco Dış Ticaret ve Mümessillik Ltd. Şti.     Başkent OSB, RTE Bul. 20, Malıköy 06909, Sincan, Ankara, Türkiye    +90 312 447 32 96    +90 312 447 32 99    yalco@yalco.com.tr
Web Tasarım: AdaNET