YALCO

1990 yılından beri Türkiye mümessilliğini yürüttüğümüz BROMMA,  SSG, RTG ve MHC konteyner vinçleri için spreader üretimi yapan, dünyada % 65 pazar payına sahip, Türkiye’deki  Konteyner Terminallerinin çoğunda da ürünleri kullanılan, İsveç kökenli bir firmadır.

Yıllık yaklaşık 1500 olan spreader üretimimiz, tüm rakiplerimizin yıllık toplam spreader üretiminden daha fazladır. Türkiye Limanlarında 575'in üzerinde Bromma spreaderi, 1987’den beri başarı ile hizmet vermektedir.

Kolay bakım ve onarımı,  yüksek çelik kalitesi, hem sağlam, hem de hafif bir yapısı olan spreaderlerimiz, uzun ve kaliteli hizmet vermenin yanı sıra, darbelere karşı korunmuş, sağlam bir yapıya sahiptir.

Dünyada spreader konusunda ilklere de imza atan BROMMA, TTDS (2x20’ Konteyner arasındaki Boşluğu Algılama Sistemi), HIS (Yükseklik Kontrol Sistemi), INRS (Darbe ve Sesi Azaltma Sistemi), SCS2, 3 ve 4 ve şimdi SCU, SID, RML (Spreader Haberleşme Sistemi), ALP-S (Otomatik Spreader Pozisyonlama Sistemi), LSS (Konteyner Ağırlık Algılama Sistemi), Twinlift, Tandem Lift gibi birçok yeniliklere imza atmıştır.

Yetişmiş servis kadromuz ve geniş yedek parça stoğumuz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

https://bromma.com/