YALCO

1985 yılında kurulan şirketimiz, 35 yılı aşkın bir süredir konularında dünya lideri konumunda olan firmaların temsilcilikleriyle; Konteyner Terminalleri, Genel Endüstri, İnşaat ve Demiryolları sektöründeki uygulamalarda, ülkemizde ve bazı komşu ülkelerde yaygın ve saygın bir isme sahiptir. Uzun yıllar sonucunda oluşturulan bu kurum itibarını, şirketimiz önemli bir değer olarak yönetmekte olup, iş ahlakı ilkeleri Şirket kültürümüzün en önemli unsurlarından birisidir.

Amacımız, daima kaliteli hizmet anlayışı ile mevcut müşterilerimize satış öncesi ve sonrasında en iyi hizmeti verebilmek ve onların referansları ile de daha geniş yelpazede müşteri portföyüne ulaşabilmektir.

Ankara'da yer alan 3000 m2 kapalı alanlı bakım-onarım tesisimiz, İstanbul ve İzmir İrtibat Ofislerimizle amacımız siz müşterilerimize hızlı, kaliteli ve ilkeli hizmet sunabilmektir.

Firmamız 4 alanda müşterilerimize hizmet sunmaktadır:

KONTEYNER LİMANLARI
GENEL ENDÜSTRİ
İNŞAAT
DEMİRYOLLARI

Çalışmalarımız anahtar teslim projelendirme, direk ithalat yolu ile ürün satışı içerdiği gibi; süpervizörlük, ray ve sistem montajı hizmetleri ile alüminotermit kaynak yapılması işlerini de kapsamaktadır. Yetişmiş uzman kadromuz, satış sonrası hizmet ve garanti koşullarını da güvenli bir biçimde yerine getirmektedir.

Firmamız ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ve ISO 45001:2018 Kalite Yönetim Sistemleri belgelerine sahiptir.

Birlikte başarılı projelere imza atmak umudu ile...

YALCO TANITIM VIDEOSU